3D mihalnice

mihalnice

3D či 4D mihalnice predstavujú permanentne čiže dlhodobo predlžené vlastné mihalnice pomocou syntetických mihalníc, veľmi podobných prirodzeným. Umelé mihalnice sú nalepené na prírodných, každá jedna mihalnica zvlášť, čiže spoj je neviditeľný a tak mihalnice vyzerajú maximálne prirodzene.

Na výber je množstvo dĺžok a taktiež viacero hrúbok mihalníc, čiže vieme dosiahnuť jemný, prirodzený vzhľad ale aj výrazný až extrémny efekt. Takto predlžené mihalnice vydržia približne 3 týždne, potom je nutné mihalnice doplniť. Prvé nalepenie je časovo náročnejšie, môže trvať 1,5-2 hod., doplnenie je rýchlejšie, postačí 0,5-1 hod. Predlžené mihalnice nie je vhodné líčiť maskarou, pretože pri odličovaní sa lepidlo môže uvolniť. Ak si ich však chcete líčiť odporúčame používať maskaru určenú na predlžené mihalnice a bezolejový odličovač.

3D mihalnice

Ak si želáte umelé mihalnice iba vyskúšať ci ich potrebujete iba na jednu príležitosť a nechcete ich nosiť dlhodobo, odporúčame vám trsové mihalnice. Predstavujú jednoduchšiu, rýchlejšiu a lacnejšiu alternatívu umelých mihalníc. Trsové mihalnice sú už vopred pripravené v trsoch čiže lepenie je rýchlejšie, cca 15-20 minút. Vydržia bez porušenia asi 1-2 týždne, potom sa postupne odlepia. No ak sa predsa rozhodnete ponosiť ich dlhšie dajú sa dolepiť po kusoch aj niekoľko krát.

V prípade predĺžených mihalníc či už ide o 3D mihalnice či o trsy a rozhodnete sa s nimi rozlúštiť, určite sa nesnažte neodborne ich strhnúť. Na tento účel používame špeciálna prípravok ktorý rozpustí lepidlo a mihalnice šetrne odstráni.

Mihalnice nie je vhodné lepiť v prípade citlivých očí a zápalov očí.