Green Peel

Green Peel

Pripravili sme pre vás novinku:

Stali sme sa certifikovaným salónom pre vykonávanie celosvetovo presláveného, čisto bylinkového ošetrenia s viac ako 50-ročnou tradíciou GREEN PEEL, vyvinutého Dr. Christine Schrammek.

GREEN PEEL je biologická metóda olupovania pokožky pomocou čisto bylinkovej zmesi, ktorá spôsobí silné prekrvenie a plošné oddelenie horných vrstiev pokožky. Táto prírodná metóda odstránenia odumretej kože sa úspešne používa na celom svete už viac ako 50 rokov.

Ošetrenie trvá asi 1 hodinu, následne dochádza k zošúpaniu kože počas nasledujúcich 3-5 dní. Počas tohto obdobia budete na domáce ošetrenie používať balíček prípravkov Dr. Christine Schrammek, ktorý od nás dostanete. Na 5. deň je potrebné absolvovať post-ošetrenie, ktoré ukončí proces obnovy pokožky.

predtým a potom

GREEN PEEL pokožku obnoví, zjemní, farebne zjednotí a rozžiari. Je výborné pri mastnej pleti so sklonom k akné. Spôsobí silný a viditeľný anti-age efekt. Dokáže zmierniť jazvy po akné aj tehotenské strie.

GREEN PEEL môžete absolvovať max. 1-2 krát do roka, nie však počas letných mesiacov.

Pre tie z vás ktoré uprednostňujú miernejšie ošetrenie máme aj jednoduchšiu verziu ošetrenia GREEN PEEL. Tu sa koža neošúpe, ale sa viditeľne osvieži a vypne. Dá sa urobiť aj ako doplnok kompletného ošetrenia pleti, max. 1 krát do mesiaca, kedykoľvek počas roka.