Obočie, mihalnice


Podmaňte si celú miestnosť jediným pohľadom. Kľúčom k tomu sú dokonalé riasy a upravené obočie. Krásne, husté obočie a vytočené mihalnice si vďaka týmto technikám jednoducho zamilujete.

Trsové mihalnice

Trsové mihalnice predstavujú v súčasnej dobe najjednoduchšiu a najviac cenovo aj časovo dostupnú alternatívu umelých mihalníc. Mihalnice sú už vopred pripravené v trsoch, aplikácia trvá cca 20-30 minút. Vydržia bez porušenia asi 2 týždne, potom sa postupne odlepia. Ak sa rozhodnete nosiť ich dlhšie dajú sa dolepiť po kusoch aj niekoľko krát. Výsledný efekt dosiahnete podľa vášho želania, od jemného zahustenia a predĺženia až po dlhé, husté mihalnice. Na výber je viacero dĺžok, preto sa dajú na oku vyskladať do želaného efektu. Predĺžené mihalnice nie je vhodné líčiť maskarou, pretože pri odličovaní sa lepidlo môže uvoľniť. Ak si ich však chcete líčiť odporúčame používať maskaru určenú na predĺžené mihalnice a bezolejový odličovač.

Ak sa rozhodnete s umelými mihalncami rozlúčiť, určite sa nesnažte neodborne ich strhnúť. Na tento účel používame špeciálny prípravok ktorý rozpustí lepidlo a mihalnice šetrne odstráni.

Mihalnice nie je vhodné lepiť v prípade citlivých očí a zápalov očí.

Lash Lift + Botox

Pre tie z vás ktoré preferujú prirodzené mihanice, no krásne vytočené a zafarbené odporúčame lash lift ktorý mnohé z vás už poznajú pod názvom trvalá na mihalnice. Po tejto procedúre vám krásne vytočené mihalnice vydržia po dobu dvoch mesiacov, skôr sa ďalší lash lift neodporúča opakovať, pretože mihalnice sa potrebujú zregenerovať. Procedúra je vhodná na mihanice akejkoľvek dĺžky, dokonca aj krátke mihalnice vieme krásne nadvihnúť a vytočiť s použitím podložky, natáčky menších rozmerov. Lashbotox je súčasťou lashliftingu, je to účinná látka ktorá zregeneruje vaše jemné alebo poškodené mihalnice, je vhodný aj po odstránení umelých mihalníc. Zvyšuje objem, uzdravuje, urýchľuje rast mihalníc a výrazne ich posilňuje. Výhodou lash liftingu je komfort ktorý predsavuje to že na očiach nemáte nič umelé, teda si môžete pohodlne pošúchať oči, kúpať sa v mori alebo ísť do sauny. Na mihalnice vytočené touto metódou môžete pokojne použiť maskaru ak by ste cheli dosiahnuť veľmi výrzný efekt napríkld k ýraznému líčeniu, dokoncaje vhodné používať maskaru obohatenú o vitamíny, napríklad o vitamín E.

Laminácia Obočia

Táto už nejakú dobu u nás veľmi obľúbená metóda úpravy obočia vie vyčarovať krásne, plné, dokonale upravené obočie ako z časopisu po dobu 4-6 týždňov každej z vás ktorú nebaví každodenná úprava neposlušného, nepoddajného obočia. Obočie je vyrovnané, precízne definované a perfektne vyčesané. Takto upravené obočie je zafixované tak aby efekt vydržal nepoškodený, teda môžete sa pokojne kúpať, ani na dotyk ho nepoškodíte pretože je na ňon nanesený špeciálny fixačné gél ktorý zabezpečí dokonalé priľnutie chĺpkov k pokožke. Na záver vám obočie zafarbíme semipermanentnou farbou aby bolo opticky ešte plnšie a dokonalejšie. Celá procedúra trvá menej ako hodinu. Výhohou tejto metódy je že sa pri nej nepoužívajú žiadne ihly, je úplne bezbolestná. Pracuje sa pri nej s prírodným obočím, teda čím je obočie hustejšie tým je efekt výraznejší. Nevýhodou môže byť veľmi citlivá pokožka v oblasti obočia, no ak bude mierne podráždená treba ju potom hydratovať. Efekt laminácie môžete výrazne predĺžiť každodenným používaním laminačného fluidu ktorý si môžete zakúpiť u nás, ten vám potom vydrží aj na viac laminácií.