Kozmetika

Kozmetika

V našom salóne robíme klasické aj prístrojové ošetrenia.

Klasické ošetrenie pleti je prevádzané ručne, patrí sem najmä nenahraditeľná relaxačná masáž tváre, krku a dekoltu ktorá má taktiež spevňujúce a protivráskové účinky. Ošetrenie trvá približne 1 hodinu, pričom samotná masáž cca 20 min. Následne sa aplikujú účinné masky a séra s hydratačnými, protivráskovými a liftingovými účinkami.
Pravidelné hĺbkové čistenie pleti je dôležité najmä pri mladej, mastnej a aknóznej pleti. Časová náročnosť je taktiež približne 1-1,5 hod, v závislosti od stavu pleti. Namiesto niekdajšieho naparovania pleti používame ultrazvuk, ktorý predstavuje aj dôkladný peeling a v kombinácii so zmäkčujúcim gélom dokáže pleť dokonale pripraviť na čistenie, ktoré je potom znesiteľnejšie. Po čistení sa na pleť aplikujú protizápalové a ukľudňujúce masky a séra.

Prístrojové ošetrenia predstavujú účinné ošetrenie pleti s využitím moderných technológií. Medzi najobľúbenejšie patrí diamantová mikrodermabrazia. Pri tomto ošetrení sa jemným zbrúsením diamantovou hlavicou odstráni vrchná, prebytočná, zrohovatená koža, výsledkom je jemná, zdravá, farebne zjednotená koža, a účinnejší prienik následne aplikovaných prípravkov. Oxygénterapia po mikrodermabrazii pleť nielen príjemne schladí, ale aj ukľudní a ošetrí oligominerálmi. Celé ošetrenie trvá približne 1,5-2 hod. Po ošetrení mikrodermabraziou môže byť pokožka mierne začervenalá, je citlivá na slnko a preto sa nesmie v priebehu nasledujúcich 3-4 dní vystavovať prudkému slnečnému žiareniu, preto toto ošetrenie nie je vhodné robiť v letných mesiacoch.
Rádiofrekvencia spojená s laserom dokáže pomocou rádiofrekvenčnej hlavice vypnúť a spevniť ochabnutú pokožku, zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu.