Nechtový dizajn

nechtovy dizajn

V našom salóne pracujeme s gélom, ktorý je k nechtom šetrnejší ako akryl.

Gélové nechty vydržia približne 3-4 týždne, v závislosti od rýchlosti rastu nechtov a od zátaže ktorá je na nechty kladená. Treba zvážiť ako náročne manuálne pracujeme, koľko nechty namáčame, prípadne či používame chemikálie holými rukami. Toto všetko má vplyv na trvácnosť gélových nechtov.

Gélové nechty sa dajú vymodelovať aj na krátke nechty, iba vo vlastnej dĺžke, pričom prírodné nechty pod gélom postupne narastú. Ak však potrebujete mat okamžite dlhé nechty nie je problém ich predlžiť tipmi alebo vymodelovať na špeciálne šablóny. Pri takýchto nechtoch predlženie postupne odrastie a neskôr môžete mat gél už iba na svojich nechtoch.

Máme na výber z množstva farebných gélov, ako aj rôznych zdobení pomocou kamienkov, nálepiek, nechtových ozdôb či nechtový piercing. Mnoho ukážok nájdete v galérii.

Po odrastení nechtov , teda asi po 3-4 týždňoch treba gél doplniť.

Modelácia trvá približne 1,5-2 hod, rovnako aj doplnenie.

Gélové nechty si môžete doma skrátiť papierovým pilníkom, nesmú sa však strihať aby nepraskli. Ak sa rozhodnete gélové nechty odstrániť, odporúčame ich šetrne spíliť v salóne, nechty vám ošetríme a nalakujeme spevňujúcim lakom. Takisto odporúčame následne doma používať spevňujúci lak aby sa nechty postupne obnovili a dostali do pôvodného stavu.

Nechtíky
Nechtíky

DÁ SA NA TO ÍSŤ AJ ŠETRNE

Máme niečo aj pre tie z vás ktoré máte paniku hneď ako zbadáte brúsku na nechty, bojíte sa že si ich zničíte, alebo nemáte čas sedieť u nás dve hodiny no chcete mat aj napriek tomu upravené nechty celé tri týždne.

Riešením je GÉLLAK

V ponuke máme krásne pestré farby a nechty vám upravíme do pol hodinky. Géllak je pružný, neodlupuje sa a drží na nechtoch krásne tri týždne. Používame americkú značku IBD. Géllak sa nedopĺňa ako gél ale vždy sa odstráni špeciálnym roztokom a nechty sa upravia nanovo. Výsledkom sú tenké, prirodzené nechty ktoré vyzerajú ako nalakované, teda žiadna viditeľná vrstva gélu. Géllak na nechtoch tvrdne v LEDlampe, teda žiadne čakanie kým lak na nechtoch uschne.