Predlžovanie vlasov

Predlžovanie vlasov

Túžite aby sa vaše vlasy premenili na dlhú, hustú hrivu? Váš sen vieme splniť.

Pracujeme výlučne s vysoko kvalitnými pravými vlasmi od overených dodávateľov. Väčšinou ide o ruské alebo európske vlasy, ktoré sú štruktúrou najpodobnejšie našim, slovanským vlasom. Pri dobrej starostlivosti vám vydržia aj 3-5 rokov. Môžete ich žehliť, natáčať, dokonca aj farbiť, tu však odporúčame využiť služby kaderníčky, ktorá má skúsenosti s nadpojenými vlasmi, pretože iba ona bude vedieť predpokladať ako sa budú vlasy pri farbení správať.

Vlasy predlžujeme eurolokmi, čo je momentálne jedna z cenovo dostupných techník minimálne zaťažujúca vaše prírodné vlasy. Vlasy sú upravené do tenkých pramienkov pripojených na pramienky vašich vlasov pomocou tenkých kovových krúžkov ktoré sú špeciálnym spôsobom zložené.

Na úpravu predĺžených vlasov nepotrebujete nič špeciálne, postačí vám rozčesávacia kefa ktorá má mäkké štetiny a vie vlasy šetrne rozčesať bez toho aby sa porušili spoje. Prvý týždeň po založení nie je vhodné vlasy vyčesávať do vysokého copu, pretože korienky sú ešte pevne prichytené a vlasy ba sa mohli poškodiť.

Pramene vlasov
Pramene vlasov

Ako často?

Vlasy treba približne po troch mesiacoch vždy prepojiť, čo znamená odpojiť pramienky, prerobiť keratínové spoje a znovu pramienky pripnúť pomocou vždy nových eurolokov. Časová náročnosť závisí od množstva pramienkov, pri obvyklom množstve 120 pramienkov sú to cca 2 hodiny pri novom založení, pri prepojení treba rátať najprv s odpojením (cca 45 min.), a prekeratínovaním pramienkov čo môže trvať cca 1,5 hod. a následným založením.

Vlasy objednávame v želanej farbe, dĺžke aj stupni vlnitosti, pretože nie sme klasické kaderníctvo vlasy ďalej neupravujeme. Preto treba prísť najprv na konzultáciu aby sme vedeli objednať pre vás čo najvhodnejšie vlasy a dohodnúť termín. Pre prirodzený výsledný efekt je dôležitá aj dĺžka vašich vlasov, mali by byt dlhé minimálne 10 cm.

Cena?

Cenu vašich nových vláskov si viete jednoducho vyrátať, najprv však treba vedieť koľko pramienkov vlasov potrebujete. Teraz hovoríme o cene za robotu, nie za materiál, teda vlasy. V cenníku nájdete cenu za založenie jedného pramienku, za jeden eurolok a pri odpojení tiež za jeden prameň. Toto všetko treba vynásobiť množstvom pramienkov a máte výslednú sumu. Netreba zabúdať na prekeratínovanie vlasových pramienkov, ktoré treba pri každom prepojení upraviť a “zlepiť” keratínom, aby sa vám nerozpadli a teda aby čo najdlhšie vydržali. Tu pri vyrátaní ceny postupujte rovnako.

Cena vlasov sa pohybuje približne okolo 2-2,50 € za jeden vlasový prameň ktorý váži 0,8-1 gram a určuje ju dodávateľ. Presnú cenu vám zistíme na vyžiadanie.